Členství v ANLET

Vítáme do Asociace nositelů legionářských tradic všechny občany, obce, města, zájmové skupiny a kluby, organizace, společnosti a firmy, kteří ctí myšlenky vlastenectví, hrdosti na svou zemi a její historii, chtějí se podílet na jejich rozvoji a podporovat vytčené cíle asociace.

 Pojďte se spolu s námi starat o to, ať nezmizí paměť národa na vše, co souvisí se vznikem naší republiky a bojem za svobodu a demokracii.

I  vy zde žijete a pracujete, vychováváte svoje děti, máte vliv na další generace. Ti, kteří bojovali za naši svobodu, nám umožnili dnešní život. Chceme dělat vše pro to, aby se ani na toho posledního, který přispěl k naší svobodě, nezapomnělo.

Přidejte se k nám a staňte se naším členem.

Stanovy Anletu, kde jsou zakotveny naše cíle a také práva a povinnosti členů, si můžete přečíst zde.

Do Asociace může člen vstoupit vyplněním žádosti, kterou schválí předsednictvo, a úhradou členského příspěvku. Žádost lze vyplnit a odeslat on-line prostřednictvím formuláře na této stránce nebo je možné žádost vytisknout zde a zaslat poštou na adresu asociace.

Typy členství

Připravili jsme několik typů členství, které jsou určené pro fyzické a právnické osoby a opravňují k různým členským výhodám. Po kliknutí na jednotlivé typy členství se zobrazí podrobné informace o členských výhodách.

1. Členství individuální (pro jednotlivce): 1000 Kč/ročně

2. Členství klubové (zájmové kluby a organizace): 2000 Kč/ročně

3. Členství kolektivní standard: 10 000 Kč/ročně

4. Členství kolektivní stříbrné: 20 000 Kč/ročně

5. Členství kolektivní zlaté: 40 000 Kč/ročně

 

Budeme rádi, když sami členové nabídnou ostatním členům další možnosti, výhody, slevy na služby a zboží, které budou začleněny do členských výhod.

 
  

Doporučujeme

Podpořte prosím vydávání
Historického kaleidoskopu 

HK hlavicka ctverec 200


   

VÝSTAVY K ZAPŮJČENÍ

vystava-1-sv


 

Banner 180x150px fin-bez-dat

 


 


NAŠE NOVÉ KNIHY

 

OBAL-01MA-VLAST-Mujdomov-obal-web

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010 ANLET - Asociace nositelů legionářských tradic | Joomla webdesign by Easy Software.